COLEMAN BatteryGuard 100L LED latarka czołówka lampka z BATTERYGUARD

Latarki Czołówki Lampy
74.99
PLN
COLEMAN BatteryGuard 100L LED latarka czołówka lampka z BATTERYGUARD
COLEMAN BatteryGuard 100L LED latarka czołówka lampka z BATTERYGUARD
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 74,99 zł
Cena netto: 61,47 zł
sztuk

Latarka czołowa Coleman® BatteryGuard ™ 100L została zaprojektowana z myślą o prostocie; opaska, wykonana z miękkiego, lekkiego i przewiewnego materiału i wyposażona w łatwo zapinaną klamrę, zapewnia idealne dopasowanie do czoła; główka światła ma przegub, który można dostosować do pożądanego kąta.

Funkcja BatteryGuard ™ zintegrowana z przełącznikiem światła wydłuża żywotność baterii, chroniąc przed korozją i wyczerpaniem baterii. Ta latarka jest lekka, kompaktowa, przyjazna dla użytkownika, elegancka i dokładnie taka, jakiej potrzebujesz do jazdy nocą. Dzięki długiemu biegowi jest to praktyczne w przypadku aktywności na świeżym powietrzu, takich jak biwakowanie, trekking, podróże, a także codzienne zajęcia i projekty w całym domu.

W zwykłej czołówce zazwyczaj występuje pewien pobór prądu, o ile baterie są podłączone do obwodu, nawet gdy światło jest wyłączone. Po wyłączeniu latarki BatteryGuard ™ baterie są całkowicie rozłączone, więc latarka zachowuje jasność dwukrotnie dłuższą, a baterie dłużej o 25%.

 Bez względu na sytuację, latarka z technologią BatteryGuard ™ jest gotowa, nawet gdy jej nie używałeś długi czas.


• Technologia BatteryGuard ™ rozłącza akumulatory, aby zachować ich żywotność i ogranicza korozję, gdy światło jest wyłączone, i zapewnia zasilanie w razie potrzeby ™
• Zapewnia do 25% dłuższą żywotność baterii w porównaniu ze światłem Coleman® bez technologii BatteryGuard ™ podczas normalnego użytkowania
• Technologia BatteryGuard ™ automatycznie włącza się po wyłączeniu latarki

Strumień światła: 100 lumenów
     Odległość wiązki: 50 metrów
     Czas pracy: 7 godzin
     Baterie: 2 baterie AAA (w zestawie)
     Funkcje: Technologia BatteryGuard ™
     Poziom IPX: IPX 4
     Rozmiar: 6,5 x 4 x 3,2 cm
     Waga: 75,3 g (bez akumulatora)


Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl