COLEMAN CRESTLINE 2 osobowy namiot typu igloo

1-3 Osobowe
319.99
PLN
COLEMAN CRESTLINE 2 osobowy namiot typu igloo
COLEMAN CRESTLINE 2 osobowy namiot typu igloo
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Cena: 319,99 zł
Cena netto: 260,15 zł
sztuk
 

 

Idealnie prosty a więc i cenowo przystępny namiot dla par, które chcą być niezależne oraz bliżej przyrody.

 

 

Maksymalny komfort, jaki może dać mały namiot: osłonięte wnętrze, przeźroczyste elementy, proste rozbicie, konstrukcja samonośna, wystarczająca długość namiotu (210 cm) oraz moskitiera przy wejściu.

 

 

Lekki namiot o uniwersalnym zastosowaniu i koncepcji wzorowanej na jednym z najbardziej znanych namiotów Coleman, modelu Nevada.

 

  • tropik: poliester, pokrycie PU, 2000 mm, szwy podklejane
  • namiot wewnętrzny: przewiewny poliester + delikatna tkanina siatkowa
  • podłoga: PE 120 g/m2
  • waga: 2,81 kg

Stelaż: pręty z włókna szklanego 7,9 mm


 

 

WeatherTecTM + System

Kompleksowy zestaw technologii, których zadaniem jest dać użytkownikom namiotów doskonałą ochronę również w bardzo niesprzyjających warunkach klimatycznych i zapewnić immaksymalny komfort.

Fire Retardant

Dla zwiększenia bezpieczeństwa wszystkie namioty Coleman posiadają samogasnące wykończenie (z wyjątkiem tkaninsilikonizowanych). Wykończenie to zatrzymuje palenie tkaniny po usunięciu źródła ognia

Coleman® Easy Set Up system

Namioty Coleman projektowane są aby ułatwić szybkie i łatwe rozbicie (zgodne kolorystyczne kodowanie stelaży i tuneli,system krążek-kolec dla prostego zamocowania stelaża do podłogi, ciągła i jednokierunkowa konstrukcja tuneli stelaża, sprzączka dociągająca dla lepszego napięcia tropiku).

Area Management system

Podstawą tego systemu jest zapewnienie komfortu i praktyczności podczas dłuższego pobytu. Wszelkie rozwiązanie mają za zadanie uzyskanie komfortu jak najbardziej zbliżonego do domowego. Rozwiązanie to stosowane jest nie tylko w namiotach

UV Pro TECHNOLOGY

Tropik zabezpieczony przed niszczącym działaniem promieni UV.

UV Guard

Ochrona UV 50+

Na nieprzewidziane zdarzenia…

Wszystkie namioty Coleman posiadają materiały do naprawy namiotu. W skład zestawu naprawczego namiotów Coleman Exponent wchodzi: klej, element stelaża i kawałek materiału namiotu.

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl