Campingaz CLASSIC L SERIA 2 Grill gazowy

GRILLE I AKCESORIA
899.99
PLN
Campingaz CLASSIC L SERIA 2 Grill gazowy
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 899,99 zł
Cena netto: 731,70 zł
sztuk


 

 

Jeden z mniejszych grilli gazowych w oferce Campingazu, który pokazuje, że nawet na mniejszych grillach można zrobić przyjęcie dla wielu osób.

 

 

Mniejszy grill oznacza też niższą cenę. Jest to produkt, który z racji swoich wymiarów łatwiej przechować. Na pewno udogodnieniem są składane boczne półki.

 

 

Grill posiada dwa ruszty z tłoczonej stali pokrytej emalią, która zwiększa ich funkcjonalność. Podwójny stalowy palnik zapewni płynną i precyzyjną kontrolę temperatury na powierzchni rusztu. Osłona palnika zapewnia równomierny rozkład temperatury na powierzchni rusztów.  

 

 

Wbudowany w pokrywę termometr informuje nas o temperaturze podczas grillowania. Grill rozpalany za pomocą piezozapalnika.

Funkcjonalność grilla zwiększają kółka, dzięki którym jego transport jest uproszczony, a także półka na przyprawy i haczyki przy półkach na niezbędne akcesoria.

Powierzchnia grillowania na głównym ruszcie: 2100 cm ².

Moc: 7,5kW.

Podwójny palnik.

Zapalnik piezoelektryczny.

Emaliowany podwójny ruszt z tłoczonej stali.

Termometr.

Panel przedni z półką na przyprawy.

Składane boczne półki.

 

 

 


Produkty powiązane

Zestaw przyłączeniowy CAMPINGAZ reduktor butla Zestaw przyłączeniowy CAMPINGAZ reduktor butla

Zestaw przyłączeniowy do butli wykonany z wysokiej jakości materiałów. W jego skład wchodzą: reduktor na butlę 10kg, elastyczny przewód i opaski zaciskowe. zestaw przyłączeniowy do butli wysoka jakość materiałów reduktor na butlę 10kg elastyczny prze...

Cena: 84,99 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl