Campingaz Expert Plus Grill LAWOWY Gazowy Moc: 7kW

GRILLE I AKCESORIA
749.99
PLN
Campingaz Expert Plus Grill LAWOWY Gazowy Moc: 7kW
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 749,99 zł
Cena netto: 609,75 zł
sztuk

 

Campingaz Expert Plus Grill Gazowy

 

Grille lawowe pozwalają na rozpoczęcie grillowania zaledwie po kilku minutach od naciśnięcia zapalarki i przekręcenia kurków.
Odpada uciążliwe, czasochłonne przygotowywanie i rozpalanie węgla drzewnego.


Ten czas możecie wykorzystać na zabawę z przyjaciółmi. W odróżnieniu od grilli na węgiel, w trakcie grillowania można płynnie regulować temperaturę, by w ten sposób przygotować bardziej wyszukane smakowo potrawy.
Zamykana pokrywa umożliwia wykorzystanie grilla jako piekarnik, w którym można upiec na przykład chleb.
Zakończenie grillowania jest równie proste jak rozpoczęcie. Wystarczy zakręcenie kurków, aby grill zakończył pracę. Nie ma potrzeby gaszenia rozpalonego węgla oraz wyrzucania popiołu w pobliżu domu.


 
Kamienie lawowe przeznaczone są do wielokrotnego użytku, dzięki temu oszczędza się pieniądze, które należałoby przeznaczyć na węgiel drzewny. Porowate kamienie lawowe posiadają zdolność samooczyszczenia, wystarczy po zakończonym grillowaniu przykryć wieko i ustawić pokrętła na maksymalną moc. Po kilku minutach resztki tłuszczu z potraw ulegną wypaleniu.
I to, co najważniejsze – smak i zapach doskonale upieczonego mięsa. Kamienie lawowe potrafią absorbować duże ilości wytopionego tłuszczu, chroniąc mięso przed nadmiernym przypalaniem.


Gaz potrzebny do rozgrzania kamieni lawowych spala się całkowicie i nie pozostawia w potrawach swojego zapachu w przeciwieństwie do płynnych podpałek stosowanych w grillach węglowych.


Powierzchnia rusztu: 1500cm² (50 x 30 cm)

Emaliowany ruszt
Podwójny żeliwny palnik
Pokrywa z okienkiem
Wysuwany górny ruszt
Ruszt na lawę wulkaniczną
Piezo-zapalarka
2 boczne półki
Termometr
Moc: 7kW
Zasilanie: butla z gazem PB (5 kg lub 10 kg)
Waga: 16 kg
Wysokość 87 cm
Zużycie gazu : 510 g / h
Wymiary złożonego grilla : 110 × 50 × 11 cm

 Produkty powiązane

Campingaz Kamienie Lawowe 3kg dla 1500 cm2 Grill lawa wulkaniczna do grilli Campingaz Kamienie Lawowe 3kg dla 1500 cm2 Grill lawa wulkaniczna do grilli

Campingaz Kamienie Lawowe 3kg dla 1500 cm2 Grill Kamienie lawowe rozprowadzają ciepło i pochłaniają nadmiar tłuszczu. Opis produktu: Wymienne kamienie lawy do grilla Waga: 3 kg Zasięg: 1500 cm 2 Kamienie lawy mogą być używane do grilla: – Texas Super...

Cena: 59,99 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl