Coleman CHT+100 PURPLE latarka czołówka lampka 3x AAA baterie Duracell

Latarki Czołówki Lampy
109.99
PLN
Coleman CHT+100 PURPLE latarka czołówka lampka 3x AAA baterie Duracell
Coleman CHT+100 PURPLE latarka czołówka lampka  3x AAA baterie Duracell
in_stock
Dostępność:
średnia ilość
Cena: 109,99 zł
Cena netto: 90,16 zł
sztuk

Lekka czołówka Coleman przeznaczona do zastosowań w turystyce. Posiada wydajną diodę Cree LED, która emituje jasny strumień światła. Latarka pracuje w dwóch trybach maksymalnym i ekonomiczny.

Lekka, a zarazem wydajna czołówka. Dzięki swej wadze – razem z bateriami zaledwie 90 g – stała się idealnym rozwiązaniem dla wędrowców, biegaczy, a także biwakowiczów. Wyposażona w diodę CREE uzyskuje 100 lumenów z imponującym zasięgiem światła sięgającym 55 metrów. W trybie oszczędzania energii świeci aż do 60 godzin, a zasilanie składające się z 3 baterii AAA jest na tyle uniwersalne, że szybko można je wymienić na nowy zestaw.

 

Battery Lock™ - autorska technologia Coleman (opatentowana) zapobiegająca zużywaniu się baterii i akumulatorów w trybie "wyłączone" np. podczas przechowywania sprzętu, przenoszenia w plecaku itp. Battery Lock zabezpiecza przed powolnym wyczerpywaniem się baterii dzięki czemu zasilane urządzenie jest dłużej gotowe do pracy. Technologia chroni również baterie przed korozją i wylaniem się kwasu w urządzeniu.


 

Dane techniczne

 

Zasilanie: 3 AAA (dołączone Duracell)

 

2 poziomy oświetlenia

 

Czas pracy: 60/10 h (max./min.)

 

Zasięg: 55m (max.)

 

Jasność: 100/20 lumenów (max.)

 

Waga: 90 g (z bateriami)

 

Producent: ColemanBattery Lock™ - autorska technologia Coleman (opatentowana) zapobiegająca zużywaniu się baterii i akumulatorów w trybie "wyłączone" np. podczas przechowywania sprzętu, przenoszenia w plecaku itp. Battery Lock zabezpiecza przed powolnym wyczerpywaniem się baterii dzięki czemu zasilane urządzenie jest dłużej gotowe do pracy. Technologia chroni również baterie przed korozją i wylaniem się kwasu w urządzeniu.

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl