Coleman Silverton 150 CZ SMU śpiwór typu MUMIA Coletherm®

śpiwory typu MUMIA
239.99
PLN
Coleman Silverton 150 CZ SMU śpiwór typu MUMIA Coletherm®
Coleman Silverton 150 CZ SMU śpiwór typu MUMIA Coletherm®
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 239,99 zł
Cena netto: 195,11 zł
sztuk

 

 

Wszechstronny śpiwór turystyczny o odpowiednio izolującym kształcie typu mumia i specjalnie poszerzanej przestrzeni dla stóp – dla zapewnienia większego komfortu. Całość oparto o nowoczesne wypełnienie Coletherm®, które umożliwi komfortowy sen przez większą część roku.

 

 

 

Silverton 150 to uniwersalny śpiwór marki Coleman, który dzięki odpowiednio dobranej temperaturze komfortu - sprawdzi się przez większą część roku. Kształt typu mumia z ciepłym kołnierzem – zapewni lepszą izolację przed chłodem. Specjalnie poszerzana przestrzeń na stopy, zwiększa komfort użytkowania i lepiej dogrzewa to wrażliwe na chłód miejsce.

 

 

 

Podwójna warstwa wypełnienia - Coletherm™ o wadze 2x190 g, zapewni odpowiedni komfort cieplny, również w trakcie nieco chłodniejszych nocy. Materiał zewnętrzny w śpiworze Coleman, wykonany został z nieco bardziej wytrzymałego materiału w technologii Ripstop – wyróżnia się więc większą odpornością i minimalizuje wielkość ewentualnych rozdarć materiału.

 

 

Suwak na całej długości posiada listwę w technologii Thermolock™ Zipper Bafle – która minimalizuje straty ciepła mogące uchodzić na całej długości zamka. W środku znajdziemy praktyczną kieszonkę, która może zabezpieczyć cenny drobiazg podczas każdej nocy.

Model ten posiada również niezwykle praktyczną kieszonkę z suwakiem w tylnej części kaptura. Umożliwia ona włożenie pod głowę małej poduszki lub nawet koszulki czy bluzy, które znacznie poprawią komfort snu.

 

 

Śpiwór wyposażono w pokrowiec kompresyjny.

 

 

 

Materiały zewnętrzny: 100% poliester Ripstop 68D 210 T;
Ocieplenie: 2 x 190 g/m² Coletherm™;
Podszewka: Poliester;
Wymiary: 208 x 81 x 50 cm (w dolnej części);
Wymiary po spakowaniu: 37 x ø25 cm;
Waga: 1800 g;

Definicje zgodne z EN:
- Komfort: najniższa temperatura w której użytkownik śpiwora, w pozycji zrelaksowanej (tzn. leżąc na plecach), nie czuje zimna.
- Limit / Tolerancja: najniższa temperatura w której użytkownik śpiwora w lekko podkurczonej pozycji (tzn. leżąc na boku z kolanami podciągniętymi ku górze) nie czuje zimna.
- Temp. ekstremalna: najniższa temperatura w której użytkownikowi śpiwora nie grozi niebezpieczne dla zdrowia wyziębienia ciała i hipotermia.

Temp. Komfortu
+ 3 °C

Temp. Limit
- 2 °C

Temp. ekstremalna
  - 18 °C

 

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl