Coleman TAOS śpiwór typu MUMIA 8/4/-11

śpiwory typu MUMIA
199.99
PLN
Coleman TAOS śpiwór typu MUMIA 8/4/-11
in_stock
Dostępność:
średnia ilość
Cena: 199,99 zł
Cena netto: 162,59 zł
sztukhttp://kamileon.de/coleman2013/Coleman-logo.gif

 

 

Niech sprzęt nigdy Cię nie ogranicza w zdobywaniu nowych doświadczeń, niech spokojny sen przyniesie Ci ulgę po dniu pełnym niesamowitych wrażeń.

 

 

Coleman Taos nie będzie Cię ograniczał, jest połączeniem niskiej wagi i wymiarów po złożeniu z optymalnymi właściwościami termoizolującymi. Będzie świetnym wsparciem podczas letnich eskapad na górskim szlaku czy biwaku pod chmurą.

 

 Zastosowanie syntetycznego wypełnienia Coletherm Microfibre gwarantuje odpowiednią ochronę przed chłodem podczas letnich wyjazdów. Tkanina zewnętrzna Ripstop charakteryzuje się wysoką odpornością na przetarcia czy uszkodzenia mechaniczne. Biwak w lesie czy w skałach to dla tego śpiwora środowisko naturalne.


Coleman Taos wyposażono w kołnierz regulowany elastycznym ściągaczem, zapewnia to jak najmniejsze straty ciepła jeśli temperatura otoczenia niebezpiecznie się obniży. Specjalny powiększony profil na wysokości stóp zapewnia wygodę i nieprzerwany sen. Wewnętrzna kieszonka pozwoli schować cenne rzeczy bez ryzyka ich utraty. Izolująca listwa na całej długości zamka zabezpiecza to kluczowe miejsce przed wdzieraniem się do środka śpiwora chłodu. Usztywniona patka chroni suwak przed zacinaniem się o materiał.

 

 Coleman Taos możemy szybko schować w dołączony wytrzymały pokrowiec.

 

 

Materiały zewnętrzny: 100% poliester ripstop;
Ocieplenie: 100% poliester (2 x 190 g/m² Coletherm);
Wymiary: 208 x 75/50 cm;
Wymiary po spakowaniu: 37 x 26 cm;
Waga: 1680 g;

 

 

Definicje zgodne z EN:
- Komfort: najniższa temperatura w której użytkownik śpiwora, w pozycji zrelaksowanej (tzn. leżąc na plecach), nie czuje zimna.
- Limit / Tolerancja: najniższa temperatura w której użytkownik śpiwora w lekko podkurczonej pozycji (tzn. leżąc na boku z kolanami podciągniętymi ku górze) nie czuje zimna.
- Temp. ekstremalna: najniższa temperatura w której użytkownikowi śpiwora nie grozi niebezpieczne dla zdrowia wyziębienia ciała i hipotermia.

 

 

 

Temp. Komfortu
+8 °C

Temp. Limit
+4 °C

Temp. ekstremalna
  - 11 °C

 

 

 


 

 

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl