Coleman TELLURIDE 200 śpiwór typu MUMIA

śpiwory typu MUMIA
219.99
PLN
Coleman TELLURIDE 200 śpiwór typu MUMIA
Coleman TELLURIDE 200 śpiwór typu MUMIA
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 219,99 zł
Cena netto: 178,85 zł
sztuk

 

 

Śpiwór turystyczny o praktycznym kształcie mumii, oparty na włóknach Coletherm – które zapewnią odpowiednie ciepło podczas komfortowego snu.

 

 

 

Telluride 200 to wszechstronny i uniwersalny śpiwór marki Coleman. Kształt typu mumia z ciepłym kołnierzem – zapewni pełną ochronę przed chłodem. Specjalnie poszerzana przestrzeń na stopy, zwiększa komfort użytkowania i lepiej dogrzewa to wrażliwe na chłód miejsce. Zastosowana wewnętrzna podszewka z polibawełny, wyróżnia się niezwykłą miękkością i delikatnością w kontakcie ze skórą.

 

 

Specjalne wypełnienie Coletherm™ 220 g/m², zapewni odpowiedni komfort cieplny w trakcie letnich biwaków. Zastosowana wewnętrzna podszewka z polibawełny, wyróżnia się niezwykłą miękkością i delikatnością w kontakcie ze skórą.

 

 

 

Suwak na całej długości posiada listwę w technologii Thermolock™ Zipper Bafle – która minimalizuje straty ciepła mogące uchodzić na całej długości zamka. W środku znajdziemy praktyczną kieszonkę, która może zabezpieczyć cenny drobiazg podczas każdej nocy.

 

 

Materiały zewnętrzny: 100% poliester TAFFETA 210T;
Ocieplenie: 100% poliester (1 x 220 g/m² Coletherm™);
Podszewka: Polibawełniana;
Wymiary: 208,3 x 81,3 cm;
Wymiary po spakowaniu: 34 x ø20 cm;
Waga: 1500 g;

 

 

Definicje zgodne z EN:
- Komfort: najniższa temperatura w której użytkownik śpiwora, w pozycji zrelaksowanej (tzn. leżąc na plecach), nie czuje zimna.
- Limit / Tolerancja: najniższa temperatura w której użytkownik śpiwora w lekko podkurczonej pozycji (tzn. leżąc na boku z kolanami podciągniętymi ku górze) nie czuje zimna.
- Temp. ekstremalna: najniższa temperatura w której użytkownikowi śpiwora nie grozi niebezpieczne dla zdrowia wyziębienia ciała i hipotermia.

 

 

 

Temp. Komfortu
+5 °C

Temp. Limit
+0 °C

Temp. ekstremalna
  - 15 °C

 

 

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl