Gumotex Seawave 1-3 to najdłuższy kajak w ofercie Gumotex

Canoe / Kanu
3999.99
PLN
Gumotex Seawave 1-3 to najdłuższy kajak w ofercie Gumotex
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 3 999,99 zł
Cena netto: 3 252,02 zł
sztuk

Obecnie jest to najdłuższy kajak w ofercie Gumotex.Wszechstronny i uniwersalny - te dwie cechy najlepiej określają parametry Seawave'a.

 

 

Trudno bowiem o bardziej wielofunkcyjną łódkę pneumatyczną:W podstawowej wersji kajak wyposażony jest w dwa wygodne pompowane siedzenia oraz podnóżki. Mają one za zadanie podniesienie komfortu użytkowania, ale również usztywnienie konstrukcji kadłuba. W takiej wersji podstawowej użytkownik otrzymuje także największą przestrzeń bagażową. Kajak można również szybko przerobić na jedynkę. Wystarczy zamontować jedno siedzenie na środku kokpitu, w specjalnie do tego przygotowanych gniazdach.


Jeśli chcecie pływać w trójkę - nic prostszego. Wystarczy dokupić trzecie siedzenie i zamontować je w środkowej części kokpitu. Seawave staje się wtedy wygodną rodzinną trójką.Seawave może być również dzielną jedynką o niemal morskim charakterze lub ''profi'' dwójką - wystarczy zaopatrzyć się w pokład ze usztywnionym kokpitem dla jednej lub dwóch osób. Takie wyposażenie chroni załogę przed kapryśną pogodą, jak również zwiększa dzielność łódki na dużych akwenach.


Długi (cm): 455
     Szerokość (cm): 80
     Średnica rur pocznych (cm): 29
     komory: 3 + 3 + 2
     Maksymalne ciśnienie robocze (MPa / bar / psi): 0,025 / 0,25 / 3,75
     Masa paczka (cm): 68 × 43 × 30
     Waga (kg) 17,5
     Pojemność max obciążenia (kg): 250
     Liczba osób: 2 +1
     Karton masa (cm): 71 × 47 × 33


Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl