Komperdell Contour Titanal II Teleskopowe Kijki Nordic walking

Kijki trekkingowe i Nordic Walking
279.99
PLN
Komperdell Contour Titanal II Teleskopowe Kijki Nordic walking
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 279,99 zł
Cena netto: 227,63 zł
sztuk

 

Dwuczęściowe kije wykonane z najlepszej jakości mieszaniny aluminium i tytanu.


Titanal jest trzykrotnie lżejszy od stali ale dorównuje jej wytrzymałością mechaniczną. Największą zaletą tego modelu jest niezawodny, zaciskowy system Powerlock, który zapewnia pewność trzymania i łatwość obsługi w każdych warunkach, nawet na ciężkim mrozie. Kije wyłożono na całej długości pianką EVA i zaopatrzono również w piankowy uchwyt na teleskopie.

 Końcówki z węglika spiekanego, szybka, bezklamrowa regulacja neoprenowego paska oraz duże zimowe talerze pozwolą na pełne wykorzystanie możliwości tego modelu.
długość po złożeniu: 84cm
długość po rozłożeniu: 140cm
materiał: TITANAL .HF, Ø 16/14 mm
waga: 540g

PowerLock to opatentowany przez firmę Komperdell system efektywnego łączenia poszczególnych teleskopów w kijach trekkingowych. Jednym, szybkim ruchem system PowerLock pewnie łączy poszczególne elementy. System zaciskowy umożliwia szybką regulację w każdych warunkach pogodowych. Specjalny zacisk znajdujący się na wyższym profilu zewnętrznym jest zaciskany na niższym profilu wewnętrznym. W sytuacji kiedy zacisk jest źle wyregulowany i teleskopy nie są połączone sztywno lub opór na zacisku jest zbyt duży, to w prosty sposób, za pomocą monety, śrubokrętu lub innego płaskiego elementu regulujemy siłę docisku, dokręcając lub luzując śrubę spinającą klamrę. PowerLock to system o wiele trwalszy i pewniejszy w użytkowaniu w stosunku do klasycznych systemów skręcanych.

 

 

 

Rozmiary: Rozmiar po złożeniu: 85 cm,
 Maksymalna długość: 140 cm
Extra lekkie
bezklamrowa regulacja neoprenowego paska
Teleskopowe kijki -para
średnica Ø 16/14/mm

Power Lock II zamki/blokady
talerzyki w komplecie
końcówki wydłużone Wolfram/Carbid
Kije wyłożono na całej długości pianką EVA

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl