Marker 16:10+MAP WHITE W/GREEN PLASMA MIR GOGLE NARCIARSKIE SNOWBOARDOWE s1 i s3

Gogle
699.99
PLN
Marker 16:10+MAP WHITE W/GREEN PLASMA MIR GOGLE NARCIARSKIE SNOWBOARDOWE s1 i s3
Marker 16:10+MAP WHITE W/GREEN PLASMA MIR GOGLE NARCIARSKIE SNOWBOARDOWE s1 i s3
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 699,99 zł
Cena netto: 569,10 zł
sztuk
Najwyższej jakości gogle. Oprawka chroniąca kości policzkowe oraz warstwa MAP absorbująca wstrząsy.

Soczewki z technologią DUAL BIONOMIC, grubsze w centrum optycznym i cieńsze na zewnątrz, zapewniają krystaliczną czystość obrazu, bez zniekształceń. Podwójne soczewki odseparowane są warstwą powietrza, które kompensuje różnice temperatur, co w rezultacie zapobiega parowaniu.
Zewnętrzna część soczewek pokryta jest filtrem NMT OPTIC, który minimalizuje ryzyko zadrapań i rozmazów, jest odporny na wodę, pot i zabrudzenia oraz umożliwia szybkie i łatwe czyszczenie. 100% ochrony przed promieniami UV A/B/C. Przeznaczenie soczewek GREEN PLASMA – VLT 15%, S3, szyba z polaryzacją na bardzo jasne, słoneczne dni.

System wentylacyjny jest w pełni zintegrowany z systemem wentylacyjnym w kaskach Markera i zapobiega nadmiernemu poceniu się i parowaniu gogli. Elastyczny pasek z antypoślizgowym pokryciem - gogle przylegają twarzy, nie zsuwają się i nie powodują nadmiernego ucisku.

Wewnętrzna gąbka z MAP gwarantuje komfort noszenia i idealne dopasowanie do twarzy. Wraz z goglami w skład zestawu wchodzi: woreczek na gogle z micro fibry, wentylowane neoprenowe pudełko, oraz dodatkowa szyba CLARITY VLT 68%, S1, do stosowania w niekorzystnych warunkach pogodowych.
Bardzo duże pole widzenia, wymienna szyba, zwiększona ochrona - gogle 16:10+ MAP to doskonały wybór!
  • Kolor N/D
  • Aktywność NARCIARSTWO
  • Sezon Zima
  • 2x szyba
  • Płeć ON, ONA

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl