Marker BIG PICTURE+ WHITE W/BLUE HD MIRROR GOGLE NARCIARSKIE SNOWBOARDOWE s1 i s3

Gogle
699.99
PLN
Marker BIG PICTURE+ WHITE W/BLUE HD MIRROR GOGLE NARCIARSKIE SNOWBOARDOWE s1 i s3
Marker BIG PICTURE+ WHITE W/BLUE HD MIRROR GOGLE NARCIARSKIE SNOWBOARDOWE s1 i s3
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 699,99 zł
Cena netto: 569,10 zł
sztuk
Styl i funkcjonalność - duża widoczność i odpowiednia ochrona. Elastyczne oprawki SUPERFIT FRAME z lekkiego materiału Elastogran.
Nosek V-SPLIT automatycznie dopasowuje się do kształtu nosa, gwarantując brak nieprzyjemnego ucisku. Sferyczne soczewki z technologią DUAL BIONOMIC są wykrzywione tak, jak w ludzkim oku, aby obraz był bez zniekształceń. Zastosowany filtr NMT OPTICS zawsze zapewnia najlepszą widoczność.

Bariera dla wody, tłuszczu i kurzu na soczewce. Odciski palców, pot i kurz nie przyklejają się i można je łatwo zetrzeć. 100% ochrony przed promieniami UV A/B/C. Przeznaczenie soczewek BLUE HD – VLT 12%, S3, szyba z polaryzacją na bardzo jasne, słoneczne dni.

System wentylacyjny jest w pełni zintegrowany z systemem wentylacyjnym w kaskach Markera i zapobiega nadmiernemu poceniu się i parowaniu gogli. Elastyczny pasek z antypoślizgowym pokryciem - gogle przylegają twarzy, nie zsuwają się i nie powodują nadmiernego ucisku.

Dwuwarstwowa, wygodna pianka optymalnie dostosowuje się do kształtu twarzy i chroni przed wilgocią. Wraz z goglami w skład zestawu wchodzi: woreczek na gogle z micro fibry, wentylowane neoprenowe pudełko, oraz dodatkowa szyba CLARITY VLT 68%, S1, do stosowania w niekorzystnych warunkach pogodowych.

Zastosowany pakiet rozwiązań technologicznych zapewnia krystaliczną czystość obrazu i pełen komfort użytkowania modelu BIG PICTURE+.
  • Kolor N/D
  • Aktywność NARCIARSTWO
  • Sezon Zima
  • 2x szyba
  • Płeć ON, ONA

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl