Marker PROJECTOR WHITE W/CLARITY MIRROR GOGLE NARCIARSKIE SNOWBOARDOWE S1

Gogle
479.99
PLN
Marker PROJECTOR WHITE W/CLARITY MIRROR GOGLE NARCIARSKIE SNOWBOARDOWE S1
Marker PROJECTOR WHITE W/CLARITY MIRROR  GOGLE NARCIARSKIE SNOWBOARDOWE S1
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 479,99 zł
Cena netto: 390,24 zł
sztuk
Bezoprawkowy model gogli w bardzo uniwersalnym rozmiarze. Elastyczne oprawki SUPERFIT FRAME z lekkiego materiału Elastogran.

Nosek V-SPLIT automatycznie dopasowuje się do kształtu nosa, gwarantując brak nieprzyjemnego ucisku. Sferyczne soczewki z technologią DUAL BIONOMIC są wykrzywione tak, jak w ludzkim oku, aby obraz był bez zniekształceń. Zastosowany filtr NMT OPTICS zawsze zapewnia najlepszą widoczność. Bariera dla wody, tłuszczu i kurzu na soczewce.

Odciski palców, pot i kurz nie przyklejają się i można je łatwo zetrzeć. 100% ochrony przed promieniami UV A/B/C. Soczeweka CLARITY – VLT 68%, S1, szyba o zwiększonej przeźroczystości. System wentylacyjny jest w pełni zintegrowany z kaskami Markera i zapobiega nadmiernemu poceniu się i parowaniu gogli. Elastyczny pasek z antypoślizgowym pokryciem - gogle przylegają twarzy, nie zsuwają się i nie powodują nadmiernego ucisku.

Dwuwarstwowa, wygodna pianka optymalnie dostosowuje się do kształtu twarzy i chroni przed wilgocią. Bardzo dobre jakościowo gogle renomowanej marki!
  • Kolor N/D
  • Aktywność NARCIARSTWO
  • Sezon Zima
  • Płeć ON, ONA

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl