X-SOCKS SKI ENERGIZER skarpety zimowe sportowe Getry narciarskie

Skarpety i getry
229.99
PLN
X-SOCKS SKI ENERGIZER skarpety zimowe sportowe Getry narciarskie
X-SOCKS SKI ENERGIZER skarpety zimowe sportowe Getry narciarskie
  • nowość
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 229,99 zł
Cena netto: 188,52 zł
sztuk

Zwycięzcy cenią wysoką jakość, styl i funkcjonalność. Zmęczone stopy po całym dniu na nartach? Nie z nowymi X-SOCKS® Ski Energizer. Smart Compression Zone redukuje kompresję od kostki do kolan przeciwdziałając grawitacji i przyspiesza transport krwi do serca co poprawia krążenie oraz dostarcza składniki odżywcze. Ponadto przyspiesza regenerację oraz zmniejsza ryzyko zakrzepicy. AirConditioning Channel® na wewnętrznej stronie stopy zapewnia stałą wymianę powietrza, która dociera do podłoża. Jednocześnie X-SOCKS® Ski Energizer zapewniają ochronę stóp dzięki inteligentnemu systemowi opatentowanych ochraniaczy.

Skład materiałowy: 

  • 60% Poliamid
  • 25% Poliester
  • 10% Polipropylen
  • 5% Elastan

 

 

 

Unikalna opaska X-Cross utkana z włókien AirDens™ to konstrukcja niwelująca ocieranie skóry o but i  stabilizująca (usztywniająca) okolice kostki, nie ograniczając  jednocześnie swobody ruchów. Zapewnia pełną interakcję skarpety ze  stopą, pozwala na niezakłuconą pracę nogi podczas jazdy na nartach.


Zapewnia optymalną cyrkulację powietrza. Reguluje temperaturę podstawy stopy i odprowadza wilgoć oraz przegrzane powietrze w momencie, gdy stopa jest dociążona w bucie. W momencie odciążenia system pompuje do podstawy stopy świeże powietrze, które dopływa poprzez kanały Air Guides™ i główny kanał wentylacyjny umiejscowiony wzdłuż wewnętrznej strony goleni. Dzięki temu stopa pozostaje sucha. Na spodzie stopy znajduje się sieć mniejszych kanałów, które wspierają system wentylacji.

Główny kanał wentylacyjny będący częścią systemu przepływu powietrza, który zapewnia wentylację stopy i nogi. Zbudowany z bardzo drobnego splotu wyjątkowo skutecznie przewodzi powietrze z anatomicznie uformowanej podstawy skarpety, poprzez jej wewnętrzne wgłębienie, do góry wzdłuż wewnętrznej strony golenia. Nawet ciasne obuwie nie przeszkadza w usuwaniu wilgotnego, przegrzanego powietrza na zewnątrz i dostarczaniu świeżego z powrotem. Zapobiega to powstawaniu pęcherzy. Wiadomo, że jeśli stopa jest sucha, powstawanie pęcherzy staje się mniej prawdopodobne.

Anatomicznie uformowane podstawy skarpety dla prawej i lewej nogi. Dzięki anatomicznej konstrukcji spodniej części skarpety stopa idealnie przylega do wkładki w bucie, dzięki czemu zminimalizowany jest ruch wewnątrz buta, co z kolei skutkuje lepszym "czuciem" obuwia i optymalizuje nacisk stopy na podłoże. Symetrycznie rozmieszczone kanały wentylacyjne powodują lepsze i szybsze odprowadzanie wilgoci.

Asymetryczny ochraniacz nasady palców stopy, którego zadaniem jest amortyzacja wstrząsów i rozkładanie siły nacisku wywieranej przez dobrze dopasowane buty narciarskie. Zabezpiecza również przed zimnem.

 Ochraniacz pięty - zabezpiecza pięty przed otarciem, i powstawaniem pęcherzy. Specjalnie dobrany materiał materiał zapewnia dodatkową wytrzymałość na przetarcia.


Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl